O nas

Witamy w naszym klubie malucha :) 

 Zdarzają się miejsca niepowtarzalne i takim miejscem jest klub malucha „TROSKLIWE MISIE”. To właśnie tu nawiążą się pierwsze znajomości, przyjaźnie a Dziecko rozwinie swoje skrywane zdolności intelektualne, manualne i muzyczne.

Nasz Klubik to miejsce dla Dzieci w wieku od 1 do 3 roku, w którym pomagamy Waszym Maluszkom w rozwijaniu samodzielności i wiary we własne siły, oraz przygotowujemy do dalszej drogi w przedszkolu.

Pod fachowym okiem Dzieciom zapewnia się miłą, atmosferę oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu Dzieci czują się tu jak we własnym domu, pełnym ciepła i radości i troskliwości.

Jesteśmy placówką, która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych wychowanków, w szczególności zwracamy uwagę na indywidualny rozwój każdego Dziecka.

WYSOKIEJ JAKOŚCI OPIEKA

Otaczamy dzieci szczerą miłością, czułością i opieką, taką jaką traktujemy własne dzieci.

ZDROWE ODŻYWIANIE

Naturalne i zdrowe odżywianie u dzieci pozwala utrzymać energię na cały dzień i uzupełnia potrzebne elementy do poprawnego dorastania.

EDUKACYJNE GRY

Umysłowe gry to najlepszy sposób aby wytłumaczyć jak staramy się uczyć naszych maluszków.

DOBRA LOKALIZACJA

Nasz klubik znajduje się w spokojnej i przyjaznej lokalizacji, bardzo łatwo i przyjemnie trafić do nas z każdego miejsca.

Nasze usługi

W naszym klubiku największy nacisk kładziemy na 3 główne cechy dobrego rozwijania się naszych maluszków: nauka przez zabawę, grupowe zabawy i zdrowe odżywianie.

NAUKA

Nowe a zarazem interesujące metody edukacji naszych maluszków pozwalają szybko i łatwo przyswajać informacje.

ZABAWY

Koedukacyjne zabawy pomagają rozwijać kreatywność u naszych maluszków a zarazem sprawiają, że nauka poprzez zabawę staje się ciekawsza.

POSIŁKI

Zdrowe i smaczne posiłki podawane naszym klubowiczom sprawiają że stają się silniejsi a zarazem dają energię na cały dzień.

Nasze opiekunki